İçeriğe geç

posta kutusu

mektup kartları

dün akşam hiçbir şey pişirmedim ama ilk mektup kartlarımı yaptım. amazon’dan aldığım kitabın gelmesini bekleyemedim ve kendi kendime denemeye başladım. ben en çok şehir haritasını iki tarafa yapıştırıp yolların kesiştiği noktaya post-it ile “follow your dream” yazdığım kartı sevdim. gece tüm kartları yapıp bitirdikten sonra aklıma saate bakmak geldi; 02:18. geceyarısına kadar bunlarla uğraştığımı görünce aklıma how much joy can you spend kitabında okuduğum cümle geldi;

then you happen to look up and notice that three hours passed and what you created is pretty damn great. and that’s when you know bliss.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
ece
ece
19 yıl önce

bir dekorasyon fikri de benden;
1.5 yaşındaki kızım ay ve yıldız figürlerini benim gibi çok seviyor; ben de çivit mavisi bir sprey boya aldım önce. sonra gazete kağıtlarından çeşitli boylarda yıldızlar ve bir de büyükçe bir ay şekli yapıp kestim. Bunları odasının kapısına selobantla yapıştırdım; kapıyı sökerek balkona taşıdık (ben değil, eşim), sprey boyayla tüm kapıyı boyadım. selobantlı figürleri çıkartınca enfes bir gökyüzü oluştu! kızım çıldırıyor ay ve yıldızları için. evimizdeki gökyüzü öyle güzel ki; başka odaların kapısına da başka şekiller yapsam mı diyorum..

1
0
Fikirlerinizi duymayı çok isterim, lütfen yorum yapın.x
%d blogcu bunu beğendi: