cook 1.0

heidi swanson‘un benim için çok farklı bir yeri var. heidi aslında bir fotoğraf sanatçısı ama aynı zamanda yemek yapmayı da seviyor. bundan 1,5 yıl önce onun yemek günlüğü 101 Cookbooks‘u görünce o kadar sevmiştim ki "keşke ben de böyle bir site yapsam" diye düşünmüştüm. portakal ağacı işte bu heves ile oluştu.

heidi o harika fotoğraflarını tarifleri ile birleştirip çok güzel bir kitap yazmış; Cook 1.0: A Fresh Approach to the Vegetarian Kitchen. Kitap Ekim 2004’te çıkıyor ama isterseniz Amazon’dan önceden sipariş verebilirsiniz.

congratulations heidi!

Önerilen makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba Hatice,
    Siteni çok uzun zamandır zevkle takip ediyorum. Her mutfağa girdiğinde farklı tarifler deneyen ve mutfak kültürüne ilgi duyan biri olarak senin siteni cok beğeniyorum, beni bilgilendiriyor, en önemlisi heveslendiriyor. Bugün seni böyle bir site yapmaya heveslendiren Heidi’nin sitesine girdim ve inceledim, bazı yazıları okudum. Belki ondan ilham alarak başladın bu işe ama bence onu çoktan aştın…Tebrikler

  2. Hülya merhaba, yorumun için çok teşekkür ederim. umarım ben de birgün heidi gibi siteyi bir adım öteye taşımayı başarabilirim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: