Musab 2 Yaşında!

Sour

 

Canım oğlum hani uykuya dalmadan önce yüzümü avuçlarına alıp, gözlerini gözlerime dikiyor ve "anne! seni seviy!" diyorsun ya… sen gözlerini kapattığın anda Allah'a bu sevgiye layık bir anne olabilmek için dua ediyorum.

Teşekkürler bebeğim, yüreğimin ne kadar daha genişleyebileceğini ve kimi zaman ayağım takılıp düşsem kalkıp yeniden denemem gerektiğini bana öğrettiğin için…

Yeni yaşın kutlu olsun bebeğim, bu yıl da hep beraber gülelim, her üzüntümüzde gülüşünle aydınlansın gözlerimiz. Unutmadan, ben de seni seviy! anneciğim…

Önerilen makaleler

123 Yorum

 1. Doğum gününü kutluyorum Musab’ın… Sevgiler.

 2. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 3. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 4. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 5. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 6. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 7. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 8. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 9. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 10. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 11. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 12. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 13. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 14. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 15. Daha nice ,sağlıklı,başarılı,mutlu yaşlar dilerim..

 16. Rabbim mutluluğunuzu ahiretinize de yansıtsın inşallah. Ailenizin huzuru daim olsun.

 17. cok duygulandım…hatıce hanım allah sızı yavrularınıza yavrularınızı da sıze bagıslasın ınsallah..musabın 2.yas gununu bende kutluyorum ona burdan kocaman opucuk gonderıyorum …mutlu yıllar musab..

 18. çok duygusal bir yazı olmuş..musabın yeni yaşı kutlu olsun..hep sevin birbirinizi:)

 19. nice yıllara musab allah sağlıklı mutlu uzun yıllara yaşamayı nasip etsin

 20. Slm, nice güzel yaşlar gelsin bebişe..

 21. ne kadar tatlı bir söz, bu sözün yumuşatamayacağı kalp yoktur zaten.Rabbim sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin hepinize.sevgiyle kalın.

 22. maşallah yavrunuza,benim oğlum da bugün tam 22 aylık oldu,Allah yavrularımıza uzun ömürler versin… 🙂

 23. Rabbim nice sağlıklı ablalı anneli babalı yeni yaşlar göstersin

 24. Rabbim sevginizi hep arttırsın oğlumuzun ömrü uzun bereketi ve hayırlı olsun bizde Musabın 12.- 22. inşaAllah 42. yaşgününü kutlarız burdan Rabbim sizleri birbirinize bağışlasın 🙂 mutlu yaşa Musab :))

 25. nezaman dünyaya gelecek diye beklerken bakın iki yaşına girdi.yeni yaşında allah kolaylıklar versin.anne olmak dünyanın en güzel şeyi olsa gerek..size anne diyen iki küçük melek allahın hediyesi.umarım bu hediyeleri allahım bana da nasip eder.sizin yaşadığınız bu mutluluğu bende yaşarım.

 26. Maşallah, Allah (CC) mürüvetini de görmeyi nasip etsin.Sağlık sıhhat afiyet versin.Güçlü kuvvetli yiğit, bilge olsun.
  Saygılarımla.

 27. Hatice hanım sizi yıllardır takip ediyorum yemek yapmayı sizinle öğrendim desem yalan olmaz. bu annelikle ilgili yazdıklarınız her defasında beni çok duygulandırıyor ne kadar güzel anlatıyorsunuz. Allah size ve ailenize uzun mutlu ömürler versin. Allah bize de bu mucizevi annelik duygusunu tattırsın inşallah.. Musab nice yıllara..

 28. haticecim valla büyüttün kuzuları artıkın rahatsız tabii 3. yü düşünmezsen daha geçen musabın diş buğdayı yazısını yazmıştın ne çabuk geçti di mi ayşe ikbalin yemeklerinden bahsediyodun şimdi musab bile 2 yaında maşallah size darısı başımıza

 29. 8 yildir evlat ozlemi ceken bi anne aday adayi olarak ,sizin evlatlariniz icin yazdiginiz yazilar her okuyusumda beni aglatiyor .insaallah bir gun gelir ben de yavrularima boyle icten yazilar yazabilirim..Rabbim evlatlarinizla birlikte gecireceginiz saglikli ve sihhatli yillar nasib etsin..Allaha emanet olun.

 30. evlatlarınız ve sevdiklerinizle daha nice sağlıklı ve huzurlu yıllar geçirmenizi dilerim. sevgiler

 31. Dilerim güzel dileklerin gerçekleşsin ve Musab hayırlı bir evlat olsun tüm hayatı boyunca!

  sevgiler..

 32. Allah sağlıklı uzun yıllar birlikte olmayı nasip etsin ailenizle.

 33. ALLAH MUSAB A, AYŞE İKBAL E VE SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN HATİCE HANIM.SANKİ DÜN GİBİ GELİYOR BANA MUSABIN DOĞUMU.NE ÇABUK GEÇMİŞ 2 YIL.RABBİM HEP YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ.

 34. Hayırlı yaşları olsun Musab’ın. Ailesine, milletine hayırlı bir evlat olsun. Musab’ a dair pek çok şeyi biliyoruz. O da bizim ailemizden gibi. Ne çabuk 2 yaşında oldu… Zaman ne çabuk geçti… Mutluluğunuz daim olsun. İnşallah ben de hayırlısıyla evlat sahibi olurum. Dualarınızda unutmayın.

 35. Nice güzel yaşlar inşallah,aılecek mutlu bır ömür diliyorum.

 36. HATICE HANIM,OGLUNUZ MUSAB IN 2.DOGUMGÜNÜNÜ KUTLAR,NICE GUZEL YASLAR DILERIM.AILECE MUTLU VE HUZURLU NICE GUZELLIKLER SIZINLE OLSUN.

 37. Anne . . .
  bir anne evlat sevgisini, anne olma duygusunu ancak bu kadar güzel ifade edebilir .
  Evlenip anne olma isteğim arttı bir kez daha, güzel duygularla kıskandım sizi 🙂
  Musab ın 2. yaş günü kutlu olsun sevdikleri ve sevenleriyle mutlu olsun hayırlı evlat olsun.
  Rabbim her kadına anne olma duygusunu tattırsın.

 38. maşallah…Allah sağlıklı,hayırlı ömür nasip etsin…evlat sevgisi nasıl güzel bir duygu..

 39. benim kızım da yakında 3 yaşına girecek ağlayarak okudum yazınızı boğazıma bişeyler düğümlendi hayırlı yaşlar inşaallah

 40. Anneciğiyle ve tüm sevdicekleriyle M.Musab’a rabbim sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür versin.

 41. rabbim oğlunla beraber sağlıklı ,huzurlu,ve mutlu yıllar versin…bütün ailenize….

 42. ooooy masallah! Allah hayirli etsin kücük pasayi 🙂 daha nice güzel, saglik vede huzur icinde gecireceginiz yillariniz olsun insallah!

 43. mutlu yıllar dilerim 🙂

 44. Nice mutlur yıllar dileriz 🙂
  Sevgilerimizle…

 45. Hatice selamlar

  Musab’a hayırlı uzun ömürler diliyorum.Ailecek sağlıcakla kalın.

 46. yaşı uzun, ömrü bereketli, yüzü güleç, gönlü zengin olsun! Babasının ortağı, annesinin sığınağı, ablasının dayanağı olsun! Alim olsun, sadık olsun, çok iyi bir baba ve eş olsun, bu da ayşe teyzesinden ona hediye olsun!

 47. Musabla ilgili yazınızı okurken çok duygulandım…insanın yaşayacağı en güzel duygu olsa gerek annelik…umarım ben de bir gün yaşarım…musab ‘ın yeni yaşı kutlu olsun…nice mutlu huzurlu yıllar diliyorum sevgiler…

 48. gözlerimi doldurdun..maşaAllah, Allahu teala sizi birbirnizden ayırmasın,amin. evlatlarımızı bizlerden ayırmasın

 49. musab’ın yeni yaşı hayırlı olsun.nice sağlıklı,mutlu,huzurlu yaşlara.doğum günü menünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.

 50. Nice mutlu senelere… Zaman o kadar çabuk geçiyor ki uzaktan doğumlarını yeni yaşlarını takip ettik inşallah daha güzel günlerine de tanıklık ederiz.

 51. Sevgili Hatice,yazını gözlerim dolarak okudum.Annelik bambaşka bir şey.Allah evlatlarından yüzünü güldürsün.Musa’b ve Ayşe İkbal’e nice sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür dilerim. Sevgilerimle…

 52. İnanın zaman nasıl çabuk geçiyor,bebeğinizin haberini okuduğumuz gün dün gibi!!!Benim de oğlum 19 aylık oldu Allahın izniyle,,,Yavrularınızla mutlu huzurlu nice seneler dilerim….minicik ellerinden öperimm.
  Saygılar,

 53. Nice mutlu yıllar dilerim size sevdiklerinizle birlikte..

 54. Sevgili Hatice:
  Sanirim 2004 2005 gibi basladim blogunu okumaya, ilk takip ettigim blog oldu seninki. Bu sabah dunyanin diger ucundan yazini okurken sadece ogluna,sana ve ailene uzun saglikli ve mutlu bir yasam dilemek istedim.Nice mutlu dogum gunlerine..
  Meral

 55. yeni yaşınız kutlu olsun. allah hepini uzun ömürler versin. sevgiler…..

 56. yeni yaşınız kutlu olsun.Rabbim hayırlı,sağlıklı bir ömür nasip etsin inş…

 57. Yeni yaşınız hayırlı olsun….:)
  Yüzümde gülümseme gözümde yaşla okudum. 🙂
  Annelik emek ve sabır gerektirir. İnşallah bende çocuklarımın sevgisine layık olabilen annelerden olurum.

 58. allaha hayirli bir kul size hayirli bir evlat olmasi dileklerimle…cocuklar bize sunulan en degerli armaganlar ve bizim koruyucu meleklerimizdir diye düsünüyorum ben.

 59. Canım rabbim evlatlarına ve size nice yaş bereketleri versin. Rabbim onları korusun. Hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

 60. Allah saglıklı ve cook hayırlı omurler nasib etsin. sevgiler

 61. annenin çocuğa güzel bir doğum günü mesajı güzelmiş

 62. Nice nice mutlu güzel yıllara Musab..

 63. Yasi uzun olsun, nice mutlu yillara, evlat ne kadar tatli yaaa Gurban oldum Allah bizlere bagislasinnn

 64. Hatice hanım merhaba,

  Allah evlatlarınızı size ve eşinize bağışlasın. Bir anne olarak evladın tadını çok iyi biliyorum ve rabbime oğlum için hergün binlerce kez şükür ediyorum.. Musab’ında doğum günü kutlu, ömrü uzun olsun.. Sevgiler…

 65. allah tüm yavruları annelerine bağışlasın

 66. Çok duygulandım yazınızı okurken..Allah uzuun ve hayırlı ömürler versin oğlunuza.

 67. hatice hanım, merhaba. birlikte nice sağlıklı yıllara inş. Yarın da benim kuzucuğumun, Kayra’mın 1. doğum günü.Ama benim oğlum şimdilik sadece işi düşerse ‘aaaanneee’ diyor:) ben de ona bişeyler hazırlamak için sitenize bakacaktım ki bu yazınızı gördüm. İnş. Kayra’m da Musab gibi “anne! seni seviy!” der bi’ gün bana…

 68. Maş.Rabbim nice gusel yaşlar nasip etsin benim oglumun dogumgunune 10 gun kaldı.Hayırlı yaşlar olsun cumlemıze

 69. yazınızı ağlayarak okumuş bulunmaktayım benimde 5 yaşında bir oğlum var Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın

 70. Allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin oğlunuza.Rabbim mutluluğunuzu daim etsin

 71. Allah evlatlarınızla uzun seneler versin.kimseyi evladıyla sınamasın.nice senelere Musab…

 72. Allah ayırmasın sizi….
  Sağlıklı,mutlu yaşlar Musab:)

  Sevgiler….

 73. Hatice Hanım Allah ailenizle çocuklarınızla birlikte size çoook uzun ömürler versin…Şu an gözyaşlarıyla okuduğum bu satırları yazan sizi yıllardır takip ediyorum ve bu size ilk mesajım.Siz iyi ki hayatımızda varsınız.Hepimize anneliğin nasıl güzel bir duygu olduğunu kimi zaman gözyaşlarıyla kimi zaman koca bir tebessümle hatırlatıyorsunuz.Ne olur hep yazın çizin bir şeyler yapın ama ne olur hep varolun ellerimizi bırakmayın.Samimiyetinize dayanarak sizi ve evlatlarınızı muhabbetle kucaklıyorum.Ömrünüze bereket…

 74. insanın çocuğu kadar güzel birşey olmadığını bende dünyalar güzeli ceren naz` ım doğduktan sonra öğrendim.Böylesi güzel sözlerde ancak bir anneden dökülür sayfalara sizi ve oğluşunuzu tebrik ediyorum. sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

 75. Musab’in dogum gunünü ilk ben kutlamış olayım. :)) Allah uzun ömürler versin. Şansı bol olsun insaallah…

 76. nice hayirli senelere musab:)

 77. Selamun Aleykum Hatice abla,

  Musab’in dogum günü kutlu olsun. Allah onu ailesinden ve sevdiklerinden ayirmasin. Nice hayirli yillara insAllah. Benimde kizim var 11 aylik, 1 ay sonra yesina degicek Allah’in izniyle. Annelik gercekten cok güzel bir duygu. Kizima baktigimda, onu öpüp kokladigimda herseyi unutuyorum gercekten :). Allah olmayanlarinada nasip etsin. Selametle…

 78. musabın doğum gününden kareler istiyorummm:)

 79. uzaktan tebrik edelim bizler de okuyucular olarak. Rabbim herkesin kalbine mukabil kalpler yaratsın bu hayatta.

 80. Selam hatice musab’ın yeni yaşı hayirlı olsun nice uzun yıllara inşallah kizin ve oğlunla birlikte…..

 81. Allah anasına,babasına,vatanına,milletine hayırlı,sağlıklı,mutlu,huzurlu uzuun ömürler versin Musab’a…..ve cümlemizinkilere

 82. Hatice hanım çok duygulandım yazınızı okuyunca.Anne sevgisi dünyada hiç birşeyle ölçülemeyecek kadar değerli olsa gerek.Allah sağlıkla,huzurla nice yaşlar nasip etsin Musab’a.Adı gibi kahraman olsun inş.Texas’tan selamlar…

 83. Nice hayirli, mutlu, saglikli senelere Musab! Ailenle, sevdiklerinle ve tabiki annenin essiz tarifleri ile…

 84. allah sağlıklı ömürler versin,tebrik ederim…

 85. Allah bütün çocuklara hayırlı uzun ömürler versin ve acılarını göstermesin. Minik Musab’a da sevdikleriyle beraber sağlıklı, huzurlu, mutlu uzun bir hayat diliyorum.Son cümleniz gözlerimi yaşarttı Hatice Hanım, sevgiyle kalın,Ayşe Eren.

 86. s.a.oğlumuzun yeni yaşı hayırlı ugurlu olsun rabbim hayırlı evlat eylesin onu size inş…
  neler yaptınız onunda resimlerini görmek isterizzz:):))

 87. Yeni yaşınız hayırlı olsun,
  Allah sağlık dolu yeni yaşlar nasib etsin,
  Sevgilerimle…

 88. Oğlunuzun yeni yaşı kutlu olsun.Rabbim hayırlı uzun ömürler versin..

 89. Saglikli mutlu uzun nice seneleri olsun melegin.Allah karsisina hep iyi insanlar cikarsin.. Sevgiler

 90. çok duygulandım ya güzelmiş

 91. Nice yıllar birlikte yaşamanız dileğiyle, sevgiler.

 92. Allah hayırlı sağlıklı ömürler versin inşallah…

 93. Hatice Hanim, oglunuza sizinle ve tum sevenleriyle birlikte nice guzel yaslar diliyorum, saglik, mutluluk ve huzurla insallah. Yazinizi okurken benim de gozlerim doldu, ne guzel duygularinizi boyle guzel ifade edebilmeniz. Evlatlariniz da cok sansli. Allah biz annelere evlatlarimizi en guzel sekilde yetistirebilme yetisi versin insallah. Chicago’dan sevgilerimle…

 94. hatice ablacım siteni uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum.sen ve ailen hep mutlu olun oğluşunda hep seni çoook sevsin:)

 95. Musab’ın yeni yaşı hayırlı olsun.nice sağlıklı,mutlu,huzurlu yaşlara.

 96. Nice Nicee mutlu senelere inş.. Allah uzun ömürler versinnn…. Allah’ım korusun evlatlarımızı inş… Benim kızımda ane ane diyooo :)))))

 97. Saglikli basarili uzun ömürlü yaslar dilerim Minik Musab’a

 98. rabbim hayirli bereketli bir omur versin kucuk musab a..

 99. Allah’ım nice hayırlı yaşlar göstersin.

 100. Doğum günün kutlu olsun Musab!
  Sağlıklı uzun bir ömür diliyorum…

 101. Annelik böyle bir şey geliba,en yoğun duygu ona,en güzel sözler ona,en güzel bakışlar ona,emanetlerin en kıymetlisi…Rabbim Musab’a hayırlı,bereketli,huzurlu,sağlıklı ömürler nasip etsin…

 102. Haticeciğim, şu yazılarına hayranım. Bir insan yüreğindekileri bu kadar mı güzel kaleme döker. Sen eminim ki; mükemmel bir annesin ve eminim ki gelecekte de bu güzelliğin üstüne eklenecek nice tecrübeleri ekleyerek harika bir anne olacaksın.

 103. yeni yaşınız kutlu olsun Allah acısını göstermesin ayırmasın sizi birbirinizden Ayşe ikbal e’de selamlar

 104. minik musab’ın doğum günü kutlu olsun, allah uzun ömürler versin, ama neler yaptığınızın resimlerini de görmrk istiyoruz.1 ay sonra kızımın doğumgünü var benim kızımda 2 yaşına girecek fikir olur bizede. tşk.

 105. nice mutlu yıllara olsun inşallah.

 106. Rabbim güzel ömür versin inşallah.
  doğum günü kutlu olsun minik meleğinin.

  Hatice sitede klasik kadayıf tarifi yok lütfen onuda ekleyebilirmisin.

  birinde tutturursam ikincide tutturamıyorum 🙁 malzeme ziyan oluyor lütfen klasik kadayıf tarifi eklersen çok memnun olurum.

 107. Allah sağlıklı, huzurlu nice ömürler versin inşallah, evlatlarınıza ve size. Benim kızım da iki hafta sonra iki yaşına girecek, inşallah daha nice yaşlara, evlatlarımızla birlikte.Kızım için bir doğum günü mönüsü tasarlıyorum bu günlerde,hem mönü, hem de ne aktivite yapabilirim kızımı ve misafirlerimi mutlu etmek adına diye telaşlardayım, fikir verirseniz çok mutlu olurum.
  görüşmek dileğiyle
  derya
  bangininmutfagi.blogspot.com

 108. allah uzun ömürler versin,yeni yaşınız kutlu olsun…

 109. hayırlı olsun yeni yaşı küçük musabın.Rabbim ismi gibi mubarek hayırlı bir ömür nasip etsin inşaallah.
  maşaallah sizlerede nazar deymesin.çok güzel örnek bi yaşantınız var.ne güzel rabbim iki lezzetide size tattırmış hem kız hem erkek.isteyen herkese içlerinde banada nasip olur inşaallah.hayırla kalın

 110. selamlar..dün akşam eşim işten elinde koca bir kutu kitapla geldi…ikimiz de kitap kurdu olamaızın yanı sıra kitap kolilerini açarken bile heyecan duyuyoruz..heyecanım iki katına çıkmıştı çünkü kitaplar arasında Hatice hanım ın kitabı da vardı…sitenin müdavimiyim..kitabı da derinlemesine inceledim ve çok mutlu oldum..harika bir süpriz oldu benim için..elinize emeğinize yüreğinize sağlık hatice hanım….

 111. Allah sağlıklı, huzurlu, uzun ömür versn.

 112. Allah analı babalı büyütsün.Ben de daha evleneli iki yıl oldu bir kız bebeğe hamileyim.Altı aylık oldu.Üç ayım kaldı. İsmini İnci koymayı düşünüyorum..Eşime bu siteden yemek tarifleri yapıyorum çok beğeniyor.Sizlere çooook teşekkür ederim

 113. Allah analı babalı büyütsün.Ben de evleneli iki yıl oldu.Şimdi altı aylık bir kız bebeğe hamileyim.Eşime bu siteden tarifler yapıyorum çok beğeniyor.Çok teşekkür ederim.Kızımın adını İnci koymayı düşünüyorum

 114. Allah sağlıklı ve mutlu bir ömür versin hep birlikte..

 115. Önümüzdeki hafta inşallah kızkardeşimden kız yeğenim dünyaya gelecek. Ve ben bir günde bu tadı yaşayabilmek için çok dua ediyorum.Musab’a da rabbim uzun, sağlıklı, bol rızıklı bir ömür nasip etsin. Hayırlı insanlarla karşılaşıp hayırlı işlere imza atsın..
  Sevgilerimle

 116. Siteye niye yeni şeyler girilmiyo sitenizi her gün takip ediyorum ben

 117. Allah uzun ve sağlıklı ömür versin inşallah..

 118. bundan 10 yıl önce eşime doğum gününde –teşekkürler sevdiğim erkek olduğun için — adlı küçük bir kitap hediye almıştım,bu yazı onu hatırlattı.–teşekkürler sevdğim kadın olduğun için– de vardı harikaydı

 119. çok güzel yazmışsınız, okurken duygulandım resmen.
  nice mutlu seneler olsun beraberce.
  sevgiler.

 120. Allah bağışlansın evlâtlarınızı benimde sekiz aylik bir kızım var sizden benim kızıma gorevde mama tarifleri istiyorum bu kadar güzel yemeklerin arasında bebeklerinde düşünmemiştiniz:-)

 121. Doğum günün kutlu olsun Musab Bebek…
  Annende ve babanda, sonsuz sevgi bulasın,
  Hem vatana hem millete, hayırlı evlat olasın.

  Ömür Rab’den gelir, uzun bir ömür göresin,
  İhlas ile şükür ile, Rab’ be tertemiz dönesin

 122. bir bebek dünyaya geldiğinde biri ölmüştür derler ben buna inanmam Allah ‘ım kimin ne zamn doğup ne zaman öleceğini belirlemiştir zaten.ama Mus’ab bebek dünyaya geldiğinde benim bir tanıdığıım öldü bu olaydan sonra inandımmı hayır tabikide.galiba fazla uzun bir girirş yaptım.neyse söylemek istediğimi üstü kapalı bir uslupla annlattığımı düşünüyorum.iyi ki doğdun ve iyiki varsın Mus’ab bebeek ömür boyu mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmen dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: