Lokma Yayında!

0 Yorum

  1. Yeni derginiz hayırlı,uğurlu olsun Hatice Hanım 🙂

  2. Hayırlı ve de uğurlu olsun Hatice’cim başarılar…

  3. Hayirli olsun. Derginin anaysafasindaki linklerin cogu calismiyor.

  4. selamlar hatice; çok tebrik ediyorum seni ve ekibini. Lokma hayırlı olsun inş. Abonelik için başvuruda bulunduğum sırada netteki bir sorundan dolayı iptal edildi,sonra denerim diye bıraktım.Okadar güzel birşey oldu ki en yakın dostum taa Bitlis’lerden benim için abone olmuş bile:) Aldığım en özel hediyelerden biri benim için. Şimdi heyecanla bekliyorum Lokma’mı:) Portakal ağacının yeri bir başka hayatımızda, iyi varsın. Yolun hep açık olsun..

  5. Hayirli olsun…Rabbim güzel bir ömür versin ve en güzel günlerinizi göstersin…

  6. lokmanız hayırlı olsun Allah utandırmasın…Haticeciğim yıllar varki okurunum ve tariflerinden çok şey öğrendim…ancak ben portakal ağacı diye yazdığımda salıncakta duran o tombiş yanaklı çiçekler içindeki portakal ağacını görmek istiyorum bu çok soğuk durmuş.yani eski portakal ağacı çok daha biz gibiydi…naçizane fikrimi söylemek istedim …sevgiler…

  7. merhaba, hafta sonu kitapçıda derginizi gördüm. dergilerin ilk sayılarını daha çok beğenirim. hemen aldım. eve geldiğimde gördüm portakal ağcından yazısını. resimler sayfa yapısı fotoğraflar çok güzel. özellikle kahvaltı sayfanızı çok beğendim diğer sayılarda devamı gelecek gibi duruyor. trabzonlu olarak bizim oraların kahvaltı sofralarını derginizde görmek isteriz.hemen fırında armut cipslerinizi denedim mesela güzel oldu. çocuklar sevdi. aslında yazacak çok şey var da ben yeni derginiz hayırlı olsun diyeyim….

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: