İçeriğe geç

Kitap Kahve Kulübü | 12.06.22

Herkese merhaba, bundan böyle başarabilirsem her hafta sonu size o hafta boyunca neler okuduğumu, izlediğimi, dinlediğimi, nelerle meşgul olduğumu, zihnime nelerin takıldığını yazıp sizle paylaşmak istiyorum. Bu geçen hafta üyelerimize gönderdiğim ilk posta. Sizde üye olmak isterseniz link sayfanın sonunda.

Böylece sizlerin de katkılarıyla çok güzel bir muhabbet ortamamızın olacağını, belki bir araya gelerek ortak kitapları, filmleri, konuları konuşmak en büyük hayalim! Hadi bakalım başlıyoruz o zaman, Bismillah!

  • Okuyorum; Okuduğum kitapları genelde iş ve kişisel olarak ikiye ayırıyorum. Bu hafta listemde “Atomik Alışkanlıklar, James Clear“ var. Hedefim kitabı Haziran ayı içinde bitirebilmek. Eğer başarabilirsek kitap için Temmuzda bir buluşma yapmayı planlıyorum.
  • İzliyorum; Acar Baltaş’ın Hayalini Yorganına Göre Uzat, Ted Konuşması. Genelde hayal satan Ted konuşmaları yerine ayakları yere basan, fikir veren, çok nitelikli bir konuşma. 18 dakikanızı ayırmanızı tavsiye ederim.
  • Düşünüyorum; Bu ara en çok sosyal medyada girişimcilik konusunu düşünüyorum. Çünkü herkesin bu dünyaya bir fayda ile geldiğine ve yaşadığımız çağda bunu sosyal medya ile yaymanın önemine inanıyorum. Bu konuda bildiğim her şeyi daha çok insana anlatabilmenin derdindeyim. Bu konuda keşke şuna da değinsen Portakal dediğiniz bir konu olursa bana yazabilirsiniz.
  • Çalışıyorum; Kişisel anlamda belki de son 1,5 yıldır hayatımın en çok çalıştığım ve ürettiğim dönemini geçirmiş olabilirim. Gerek Portakal Ağacı YouTube, gerek Ezber Bozan Kadınlar Serisi ile hızlanan kitaplarım, gerekse tamamen yeni bir platforma aktardığım Portakal Ağacı blog derken bana en büyük şifanın çalışmak olduğunu bir kez daha hissediyorum. Genelde mail listelerinde cevap yazılmaması istenir ama siz size şifa gelen şeyleri yazarsanız cevaben, fırsat buldukça okumaktan mutluluk duyarım.

Kitap Kahve Kulübü E-posta Listesine Kayıt olmak için tıklayabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
0
Fikirlerinizi duymayı çok isterim, lütfen yorum yapın.x
%d blogcu bunu beğendi: